KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Güneş Enerjisi Çatı Uygulamaları

Güneş Enerjisi Çatı Uygulamaları

Çatı tipi güneş enerjisi sistemlerinin (GES), işletmelerin kendi elektrik tüketimlerini kontrol edebilmelerine olanak sağlayan ucuz ve yerel bir elektrik kaynağıdır. Yeni yönetmelik ile firmalar güneş enerjisinden ürettikleri elektriği şebekeye vererek aylık mahsuplaşma yöntemi ile tüketimlerini sıfırlayabilir fazla ürettiği elektriğide yerel dağıtım şirketine satabilir.

Güneş Enerjisi Arazi Uygulamaları

Güneş Enerjisi Arazi Uygulamaları

Güneş Enerjinden yüksek kazanç ve fayda sağlamayı amaçlayan GES yatırımıdır. Arazi yatırımları için Türkiye’deki güneş enerjisi elektrik üretimi verimli bölgeler tercih edilir. Arazi GES uygulamaları projesi ve kurulumu, konusunda uzman, finansal ve tedarik konusunda güçlü, EPC firmaları ile yapılmalıdır.

Güneş Enerjisi Sera Uygulamaları

Güneş Enerjisi Sera Uygulamaları

Seranızın çatısınında güneş enejisi ile elektrik üreterek tüketiminizi karşılayabilir aynı zamanda fazla ürettiği elektriğide yerel dağıtım şirketine satabilirsiniz. Greenline'ın seralar için özel tasarlanmış cam panelleri ile teknolojik seranızı kurabilirsiniz. Güneş enerji sistemli seralar Tarım Bakanlığı kırsal kalkınma tarafından desteklenmektedir.

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama

Şebeke elektriğine ve şebeke suyuna bağlı kalmadan tarım arazinizde sulama yapabilirsiniz. Elektrik ve su sarfiyatındaki yüksek maliyetlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Güneş enerjisi sistemleri ile yapılan sulamalar en mantıklı çözüm olmakla beraber ekonomik, sesiz ve çevrecidir.

İLETİŞİME GEÇ